Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

SmartCity vzdelávanie

O SmartCity sa rozpráva veľa, mnohé pojmy ako aj spôsoby riešenia sú však pre nás veľakrát neznáme. Radi sa podelíme o to, čo sme sa sami naučili zo skúseností z iných projektov. Učte sa na demo riešeniach s pomocou Antik SmartWorld LoraWAN siete, senzorov Antiku či SW platformou. Poskytneme vzorky nášho IoT hardvéru, aby ste sa vy, Vaši študenti či spolupracovníci mohli učiť priamo na živom produkte. Radi zrealizujeme prednášku či program vzdelávania aj vo Vašej škole či organizácii alebo samospráve alebo prekonzultujeme Váš projekt.

Spolupráca v R&D a efektívna masová výroba Vášho IoT produktu

Rozmýšľate ako posunúť váš vývojový IoT projekt dopredu rýchlejšie? Príďte sa porozprávať o využití nášho doterajšej práce v Internete vecí. Podelíme sa s Vami o hotové hardvérové moduly, schémy PCB (gerbery) alebo iné zdroje na ktorých môžete dopracovať Vaše zadanie efektívnejšie a sústrediť sa na kľúčové vlastnosti Vášho riešenia. Pokiaľ už máte výrobok navrhnutý, vieme Vám zabezpečiť masovú výrobu v našich hi-tech kapacitách za výborné ceny.

SmartCity pre efektívnejšiu prevádzku mesta či organizácie

Pozrite sa s nami na Vašu aktivitu a hľadajme cesty ako „Internet vecí“ a nový pohľad na Vaše procesy usporí náklady alebo zjednoduší život Vašim zamestnancom či obyvateľom mesta. Veríme, že „smart“ znamená najmä úsporu, ekológiu a na prvom mieste návratnosť a efektívnosť. Hľadáme organizácie, mestá a firmy, ktoré pochopili, že veci sa dajú robiť aj lepšie a majú dosť času a energie zmenu aj naozaj realizovať. My v Antiku dodáme to ostatné aby sa Váš SmartCity projekt podaril.

SmartCity BigData

Ste dobrí v spracovaní dát či analýze? Využite funkčnú infraštruktúru vrátane komunikačnej siete, senzorov Antiku či platformy pre zber dát a sústreďte sa na vývoj užitočných frontendov či funkcionalít pre Vašich klientov či partnerov. Naše a Vaše skúsenosti vedia priniesť novú kvalitu pre budúce projekty.

IoT Servis

Máte šikovné ruky a baví Vás práca s novými technológiami v teréne. Hľadáme regionálnych partnerov pre servis či inštalácie senzorov a komunikačnej siete Internetu vecí na celom Slovensku.

Tvoj SmartCity/IoT projekt

Špeciálne konzultácie – IoT hardvér a sieť – grantová podpora

Mám vlastný IoT nápad

Technológie Ťa bavia alebo si veci rád programuješ a potrebuješ len to správne „železo“, softvér či dokonca len peniaze aby si to dotiahol? Máme špecialistov, ktorí sa s tebou radi porozprávajú a nasmerujú správnym smerom. Keď sa v tom spolu nájdeme, máme pre tvoj ďalší progres pripravenú funkčnú LoRaWAN sieť a výber senzorového hardvéru, s ktorým môžeš ďalej pracovať aby sa tvoj nápad stal realitou.

Grantová podpora od Antiku

Štartovací grant Antiku Ti pomôže či už pomocou dotácie časovej kapacity našich konzultantov, financovaním prototypovej výroby alebo aj priamou finančnou podporou. Začni tým, že nám napíšeš viac!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.