Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

Light + Building 2020

Frankfurt nad Mohanom
27.09.2010 - 02.10.2010
Popredný svetový veľtrh technológie osvetlenia a stavebných služieb. Light + Building je priestorom pre najnovšie trendy v osvetlení. Predstavuje zdroj inšpirácie pre služby v oblasti stavebníctva. Od 8. do 13. marca 2020 je Frankfurt nad Mohanom miestom, kde sa slávia premiéry a určujú trendy.

ANTIK sa, žiaľ, tento rok na výstave Light + Building 2020 nezúčastní.

Na výstave Light + Building predstavuje priemysel každé dva roky najnovšie produkty pre oblasť osvetlenia, elektrotechniky, ako aj automatizácie domácností a budov. Je to priemyselný hotspot pre architektov, projektantov, elektroinštalatérov, maloobchodníkov a sektor nehnuteľností z celého sveta.

Viac ako 2700 vystavovateľov predstavuje svetové prvenstvá na Light + Building vo výstavnom centre vo Frankfurte. Z viac ako 220 000 návštevníkov takmer polovica pochádza z krajín mimo Nemecka. Medzi hlavné skupiny návštevníkov patria architekti, architekti interiérov, dizajnéri, projektanti a inžinieri, ako aj živnostníci a zástupcovia maloobchodného a veľkoobchodného sektora a priemyslu.

Frankfurtská výstava predstavuje najväčšiu etapu na trhu s osvetlením. Celkové spektrum exponátov zahŕňa dizajnérske svietidlá v rôznych štýloch, technické svietidlá a žiarovky v rôznych formách a pre všetky druhy použitia, ako aj obrovskú škálu technických komponentov osvetlenia a príslušenstva, vrátane vonkajšieho a pouličného osvetlenia.

Na výstave sú najrôznejšie nové a inšpiratívne nápady týkajúce sa osvetlenia, ako aj elektrotechnológie a automatizácie domu a budov.

#light #building #smart #smartworld #frankfurt