Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV
COVID RIEŠENIA

ANTIK Thermal Scanner

ANTIK Thermal Scanner umožňuje merať teplotu viacerým ľuďom súčasne, a to dokonca bez toho, aby ste sa pri kamere zastavovali. Scanner sa líši tým, že určí presnú teplotu človeka ±0,3°C aj napriek tomu, že sa človek práve vrátil z vonkajšieho prostredia, čo iné meracie zariadenia nezaznamenajú a odchýlka tak vzniká niekedy až 2°C.

#smartcity #security #camera #covid #thermal #scanner
±0,3°C
Presnosť merania
Detekcia rúška
Umelá inteligencia
Alarm
Pri zaznamenaní zvýšenej teploty

Technická špecifikácia

Živý prenos (vizuálny aj termálny)  
Monitoring teploty v reálnom čase  
Alarm (zvukový aj svetelný)  
Nahrávanie  24/7
Detekcia masky (rúška)  
Miniatúry tváre a teploty  
Kalibračný bod pre automatickú kalibráciu (ideálne pre vstupné priestory s premenlivou teplotou)  
AI search  

Popis produktu - ANTIK Thermal Scanner

 

Existujú 2 typy ANTIK Thermal Scannerov.

Systém merania termálnej teploty pracuje s verziami kamier ATK-COV19-3000 a ATK-COV19-5000, ktoré sa líšia konkrétnymi parametrami pri meraní teploty človeka. Hi-tech riešenia pre skenovanie telesnej teploty s detekčnými schopnosťami sa v súčasnej situácii využívajú mnohonásobne viac, ako kedykoľvek predtým. Systém obsahuje AI - Umelú inteligencu, ktorá rozpoznáva viacero parametrov súčasne. Navyše riešenie Thermal Scanner je nákladovo efektívne a rýchlo nastaviteľné zariadenie pre Váš priestor.ATK-COV19-3000 

umožňuje merať teplotu 3 - 5 ľuďom súčasne, na vzdialenosť až 3 metre, a to bez toho, aby sa pri kamere zastavili. Kalibračný bod zaznamená vnútornú telesnú teplotu človeka s presnosťou ±0,3°C nie na čele, kde býva meranie ovplyvnené vonkajším prostredím, ale pri očnej jamke. K Scanneru prislúcha aj Rekordér - ANTIK SmartRecord ASR 20-70 , ktorý teploty monitoruje a zároveň nahráva živý prenos. Kamera disponuje svetelným aj zvukovým alarmom prekročenia nastavenej teploty.

 

ATK-COV19-5000 

Systém pre prostredie s vysokou návštevnosťou dokáže zmerať teplotu až vyše 10 ľuďom súčasne, na vzdialenosť až 4 metre, a to dokonca bez toho, aby sa pri kamere zastavovali. Profesionálna kamera zaznamená vnútornú telesnú teplotu človeka s presnosťou ±0,3°C nie na čele, kde býva meranie ovplyvnené vonkajším prostredím, ale pri očnej jamke. Iné meracie zariadenia, ktoré merajú na čele preto často majú odchýlku v týchto meraniach aj 2°C. K scanneru prislúcha Rekordér ANTIK SmartRecord ASR 50 AI, ktorý na rozdiel od rekordéra ASR 20 deteguje aj nosenie rúška, všetkých so zvýšenou teplotou reportuje na bočný panel obrazovky, či dokonca obsahuje funkciu vyhľadávania podľa charakteristických čŕt človeka. Kamera disponuje svetelným aj zvukovým alarmom prekročenia nastavenej teploty.

V prípade záujmu (aj na prenájom) volajte 055 30 12345 alebo napíšte email na sales@antiktech.com.

Súvisiace SmartCity produkty