Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

ATK-NVR1601-4K

Rekordér s možnosťou pripojenia 16 kamier s inteligentnými funkciami spracovania obrazu pre basic kamery.

#smartcity #security #industry #camera #basic #system
LINUX
Operačný systém
1 HDMI, 1 VGA
Rozhranie
4K a H.265
Podpora

Technická špecifikácia

Operačný systém LINUX, 4-jadrový embedded procesor
Rozhranie  1 HDMI, 1 VGA
Detekcia videa Detekcia pohybu, strata videa a manipulácia
Alarmový vstup       4 kanály, Low Level Effective, zelené rozhranie terminálu
Reléový výstup 2 kanály, NO / NC programovateľné, rozhranie zelených terminálov
Funkcie prehrávania      Spustiť, Pauza, Zastaviť, Pretáčanie dozadu, Rýchle prehrávanie, Pomalé prehrávanie, Ďalší súbor, Predchádzajúci súbor, Nasledujúci kamera, Predchádzajúca kamera, Celá obrazovka, Opakovanie, Náhodný výber, Výber zálohy, Digitálny zoom
Úložný priestor Interný pevný disk, 2 SATA III port, kapacita až 6 TB pre každý HDD

Popis produktu - ATK-NVR1601-4K

 

 

Antik ATK-NVR1601-4K je prvý z NVR série Lite, ktorý podporuje 4K a H.265. Má najprimeranejšiu cenu a najlepšiu kvalitu. Tento Lite NVR poskytuje rozlíšenie až 8 Mpx. Pre aplikácie, kde sú údaje dôležité pre identifikáciu, rekordér poskytuje výkonný obrazový výkon s rozlíšením až 4 kB. NVR navyše obsahuje skratku ponuky myši, vzdialenú správu a kontrolu, centrálne úložisko, okrajové úložisko a zálohovacie úložisko.

Tento NVR, navrhnutý na ľahkú inštaláciu + nákladovo efektívny na prevádzku, je ideálny pre široké spektrum aplikácií, ako sú napríklad verejná bezpečnosť, ochrana vody, doprava, mestské centrá, školstvo a finančné inštitúcie. NVR je kompatibilný s mnohými zariadeniami tretích strán, čo z neho robí ideálne riešenie pre systémy dohľadu s alebo bez systému správy videa (VMS). Jeho otvorená architektúra podporuje prístup pre viacerých používateľov a je kompatibilná s ONVIF 2.4, čo umožňuje interoperabilitu v kombinácii s IP kamerami.

ATK-NVR1601-4K podporuje rozlíšenie 4K ultra HD (3840 x 2160) na nahrávanie, živé sledovanie a prehrávanie. Umožňuje dekódovanie kodeku H.265 / H.264. Jeho maximálna vstupná šírka pásma - 200 Mb / s. Poskytuje tiež simultánny výstup videa HDMI / VGA. Podpora technológie ANR na zvýšenie spoľahlivosti úložného priestoru pri výpadku siete. Vďaka funkcii inteligentného pridávania je inštalácia systému IP rovnako jednoduchá ako analógový systém, bez ohľadu na to, či je k dispozícii NVR s vloženým prepínačom PoE, alebo bez neho. Dôležitá poznámka: NVR musí byť v rovnakom routeri ako kamery. Keď dôjde k poruche sieti, po jej obnovení sa videozáznam na SD karte v IP kamerách prenesie do NVR a potom sa zaznamená. Pomocou Easy4ip môžete monitorovať kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Inteligentný video systém (voliteľný)

V spolupráci so vstavanými inteligentnými IP kamerami na analýzu videa má NVR schopnosť detegovať a analyzovať pohybujúce sa objekty, aby sa zlepšilo sledovanie videa. NVR poskytuje voliteľnú štandardnú inteligenciu na hrane, umožňujúcu detekciu správania viacerých objektov, ako sú opustené alebo chýbajúce objekty. IVS tiež podporuje analytiky Tripwire, čo umožňuje kamere detegovať po prekročení vopred stanovenej hranice, počítanie ľudí, ideálne pre obchodné spravodajstvo a rozpoznanie tváre, na vyhľadávanie alebo identifikáciu jednotlivcov.

 

 

 

Súvisiace SmartCity produkty