Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-HSD201-IRP+

Vysokorýchlostná otočná 2 Mpx kamera s 25-násobnou možnosťou priblíženia s nočným videním až do 100 m.

#smartcity #security #industry #camera #basic
100 m
IR vzdialenosť
1080P pri 25 / 30 fps
Rozlíšenie
25x
Výkonný optický ZOOM

Technická špecifikácia

1 / 2,8” 2 Mpx STARVIS™ CMOS  
Výkonný optický zoom   25x
Prednastavená rýchlosť:   Pan: 240 / s, Sklon: 200 / s
Max    25/30 snímok za sekundu@1080P
Ochrana   IP66, Podpora PoE +
IR vzdialenosť   Do 100 m

Popis produktu - Smart Kamera ATK-HSD201-IRP+

 

 

Vďaka výkonnému optickému zoomu a presnému výkonu / posunu / nakloneniu / priblíženiu poskytuje kamera široký rozsah monitorovania a veľké detaily. Verzia ATK-HSD201-IRP+ poskytuje rozlíšenie 1080P pri 25 / 30 fps. Kamera je vybavená plynulým ovládaním, vysoko kvalitným obrazom a dobrou ochranou, ktorá spĺňa požiadavky na kompaktnú veľkosť aplikácií na sledovanie videa. 

Funkcie:

Technológia Starlight

Pre náročné aplikácie pri slabom osvetlení ponúka Antik technológia Starlight Ultra-Low Light Technology najlepšiu citlivosť na svetlo vo svojej triede a zachytáva farebné detaily pri slabom osvetlení až na 0,005 lux. Kamera používa sadu optických funkcií na vyváženie svetla v celej scéne, čo vedie k čistým snímkam v tmavom prostredí.

 

Široký dynamický rozsah

Kamera dosahuje živé obrazy, a to aj v tých najintenzívnejších kontrastných svetelných podmienkach, pomocou špičkovej technológie dynamického rozsahu (WDR). Pre aplikácie, ktoré sa rýchlo menia aj pri svetlých aj slabých svetelných podmienkach, True WDR (120 dB) optimalizuje súčasne svetlé aj tmavé oblasti scény a poskytuje použiteľné video.

 

Smart H.265 +

Smart H.265 + je optimalizovaná implementácia kodeku H.265, ktorý využíva stratégiu kódovania prispôsobujúcu scénu, dynamický GOP, ROI (Region of Interest), flexibilnú referenčnú štruktúru viacerých snímok a inteligentnú redukciu šumu na zabezpečenie vysokej kvality video bez namáhania siete. Technológia Smart H.265 + v porovnaní so štandardnou kompresiou videa H.265 znižuje bitovú rýchlosť a požiadavky na ukladanie dát až o 70 %.

 

Prostredie

Smart Kamera ATK-HSD201-IRP+ pracuje v prostrediach s extrémnymi teplotami a je určená na použitie pri teplotách od -40 °C do +70 °C (-40 °F do +158 °F) s 95 % vlhkosťou. Na základe prísnych a certifikovaných testov ponorenia prachu a vody podľa stupňa ochrany IP66 Ingress Protection robí kameru vhodnou pre náročné vonkajšie použitie.

 

Ochrana

Kameru klasifikujeme do triedy 6 KV, ktorá poskytuje účinnú ochranu jej štruktúry pred bleskom.

 

Interoperabilita

Kamera vyhovuje špecifikáciám ONVIF (Open Network Video Interface Forum) a PSIA (Physical Security Interoperability Alliance), zaisťuje interoperabilitu medzi sieťovými video produktami bez ohľadu na výrobcu.

 

 

 

Súvisiace SmartCity produkty