Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-X201-IRP+

Kamera s panoramatickým záberom oblasti o šírke pozorovacieho uhla až 180° s nočným videním do 30 m.

#smartcity #security #lindustry #camera #basic
30 m
IR vzdialenosť
180°
Panoramatický výhľad
-40°C ~ +60°C
Prevádzková teplota

Technická špecifikácia

3x 1/2.8” 2 Mpx progressive scan STARVIS™ CMOS  
Trojprúdové kódovanie  H.265 / H.264
Maximálne   25 / 30 snímok / s, 4096 x 832
Podpora   180° panoramatický výhľad
Deň / Noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, WDR  
IR vzdialenosť   Do 30 m
Inteligentná detekcia  
Pamäť Micro SD, IP67, IK10, PoE +  

Popis produktu - Smart Kamera ATK-X201-IRP+

 

 

Kamera s viacerými senzormi poskytuje zvýšenú flexibilitu pri snímaní rozsiahleho sledovania videa. Vďaka trom snímačom 2 MP pracujúcim v tandeme na vytvorení komplexného prehľadu o 180° môže kamera nahradiť viacero jedno-senzorových kamier, čo poskytuje fukcia ROI (Region of Interest). Kamera s viacerými senzormi je vybavená kontrastom, kompenzáciou protisvetla, vyvážením bielej a ovládaním rozlíšenia, čím vytvára krištáľovo čistý obraz aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach.

Funkcie:

Skutočný deň / noc

Mechanický IR filter - deň / noc robí túto kameru ideálnou pre aplikácie s meniacimi sa svetelnými podmienkami, ktoré poskytujú farebné obrázky počas dňa a automaticky sa prepínajú na monochromatické, keď scéna stmavne.

 

Technológia Starlight

Smart Kamera ATK-X201-IRP+ je vybavena technológiou Starlight a je ideálna pre aplikácie s náročnými svetelnými podmienkami. Jeho nízka svetelná výkonnosť poskytuje použiteľné video s minimálnym okolitým svetlom. Starlight Technology je schopná dodávať farebné obrázky takmer v úplnej tme aj za extrémne nízkych svetelných podmienok.

 

Široký dynamický rozsah

Vďaka špičkovej technológii so širokým dynamickým rozsahom (WDR) sú živé obrázky dosiahnuté aj v najintenzívnejšom kontraste. Pre aplikácie, ktoré sa rýchlo menia aj pri svetlých aj slabých svetelných podmienkach, True WDR (120 dB) optimalizuje súčasne svetlé aj tmavé oblasti scény a poskytuje tak kvalitné použiteľné video.

 

Inteligentný video systém (IVS)

ANTIK kamera je vybavená vstavaným inteligentným analytickým algoritmom založeným na videu, ktorý dokáže realizovať inteligentné funkcie ako Tripwire, Intrusion, Abandoned, Missing atď., aby rýchlo a presne reagoval na monitorovacie udalosti v konkrétnej oblasti, môže dokonca zvýšiť účinnosť monitorovania. Kamera okrem toho podporuje inteligentnú detekciu neoprávneného zásahu, ktorá má generovať varovnú správu prostredníctvom detekcie dramatických zmien scény a zaručiť tak efektívne sledovanie videa.

 

Inteligentné infračervené žiarenie

Vďaka infračervenému osvetleniu je možné snímať podrobné snímky pri slabom svetle alebo úplnej tme. Technológia Smart IR kamery nastavuje intenzitu infračervených LED diód, aby kompenzovala vzdialenosť objektu. Technológia Smart IR zabraňuje vyblednutiu snímok. Integrované infračervené osvetlenie kamery poskytuje vysoký výkon v extrémne zlých svetelných podmienkach až do 30 metrov.

 

Ochrana (IP67, IK10, vysoké napätie)

Smart Kamera ATK-X201-IRP+ podporuje toleranciu vstupného napätia ± 25 %, vyhovuje aj tým najnestabilnejším podmienkam pre vonkajšie použitie. Jej klasifikácia 6 KV poskytuje pred bleskom účinnú ochranu kamery a tiež jej štruktúry. IP67 je podporovaný kamerou, vďaka čomu je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie prostredie. Súlad s normou IK10 umožňuje, aby kamera vydržala ekvivalentnú silu 55 kg.

 

Prostredie

Smart Kamera od ANTIKu funguje od -30 °C do +60 °C (-22 °F až +140 °F) s 95 % vlhkosťou, zatiaľ čo niektoré modely podporujú voliteľný modul ohrievača, ktorý umožňuje kamere pracovať v teplotnom rozsahu -40 °C až +60 °C.

 

 

Súvisiace SmartCity produkty