Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-D401-MIRP

Statická dome 4 Mpx kamera s nočným videním do 50 m s možnosťou nastavenia ohniskovej vzdialenosti.

#smartcity #security #industry #camera #extended
Tripwire analytika
Detekcia tváre / objektov
H.265 a H.264
Trojité prúdové kódovanie
50 m
IR vzdialenosť

Technická špecifikácia

1/3 ”4 Mpx progresívne skenovanie CMOS  

Trojité prúdové kódovanie

 H.265 a H.264 
Maximálne  25 / 30 fps @4Mpx (2688 × 1520)
WDR (120dB), deň / noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC  
Monitorovanie viacerých sietí Webový prehliadač, CMS (DSS / PSS) a DMSS
Motorizované šošovky 2,7 mm - 12 mm
IR vzdialenosť   Do 50 m
Micro SD pamäť, IP67, IK10, PoE  

Popis produktu - Smart Kamera ATK-D401-MIRP

 

 

Ekologicky dôvtipné produkty - modernizácia technológie kódovania H.265 prináša vysoko efektívnu kompresiu videa. Smart kamera šetrí šírku pásma a takisto ukladanie, energeticky úsporný dizajn na vylepšenie monitorovacieho systému. Séria ponúka funkcie ako Starlight, technológiu inteligentného IR + inteligentné techniky analýzy obrazu. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a inteligentné a efektívne pripomenutia udalostí. Táto séria poskytuje ochranu IP67 proti poveternostným vplyvom a ochranu proti vandalom IK10.

 

Funkcie:

Široký dynamický rozsah

Vďaka špičkovej technológii so širokým dynamickým rozsahom (WDR) sú živé obrázky dosiahnuté aj za najintenzívnejších kontrastných svetelných podmienok. Pre aplikácie, ktoré sa rýchlo menia aj pri svetlých aj slabých svetelných podmienkach - True WDR (120 dB) optimalizuje súčasne svetlé aj tmavé oblasti scény a poskytuje použiteľné video.

 

Inteligentný video systém (IVS)

Vďaka vstavanej inteligentnej video analýze má kamera schopnosť detegovať a analyzovať pohybujúce sa objekty, aby sa zlepšilo video pozorovanie. Kamera ATK-D401-MIRP poskytuje voliteľnú štandardnú inteligenciu na hranici, ktorá umožňuje detekciu správania viacerých objektov, ako sú opustené alebo chýbajúce objekty. IVS tiež podporuje analytiku Tripwire, ktorá umožňuje kamere zistiť, či bola prekročená vopred určená čiara. Ideálna pre obchodné spravodajstvo a detekciu tváre, na vyhľadávanie či identifikáciu jednotlivcov.

 

Ochrana

ATK-D401-MIRP podporuje ± 30 % toleranciu vstupného napätia a vyhovuje aj tým najstabilnejším podmienkam pre vonkajšie použitie. Jej trieda blesku 4kV jej poskytuje dostatočnú ochranu pred efektami blesku.

 

Smart H.265 +

Poskytuje vysoko kvalitné video bez namáhania siete. Smart H.265 + je optimalizovaná implementácia H.265. Technológia kódovania Smart H.265 + zahŕňa stratégiu kódovania prispôsobujúcej scény, dynamický GOP a ROI, flexibilnú referenčnú štruktúru s viacerými snímkami a inteligentnú redukciu šumu, čo v porovnaní so štandardom H.265 poskytuje úsporu až 70 % šírky pásma a úložného priestoru.

 

HEVC (H.265)

H.265 ITU-T VCEG je nový štandard kódovania videa. H.265 Podľa štandardu vyvinutého pri existujúcej norme kódovania videa H.264 si zachováva pôvodnú technológiu, zatiaľ čo pokročilú novú technológiu využíva na zlepšenie vzťahu medzi tokom kódov, kvality kódovania a medzi zložitosťou algoritmu. Optimalizácia nastavenia špecifického obsahu zahŕňa: Zlepšenie účinnosti kompresie,  robustnosti a schopnosti obnovy chýb, zníženie oneskorenia v reálnom čase, zníženie času získania kanála a oneskorenie náhodného prístupu, zníženie zložitosti atď.

 

 

 

 

Súvisiace SmartCity produkty