Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

ATK-NVR1602-4K

Rekordér s možnosťou pripojenia 16 kamier s inteligentnými funkciami spracovania obrazu pre extended kamery.

#smartcity #security #industry #camera #system

Technická špecifikácia

Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG  
Vstupný tok Max 320 Mbps
Rozlíšenie - zobrazovanie / prehrávanie Až do 12 Mpx
Výstup Simultánny HDMI / VGA

Popis produktu - ATK-NVR1602-4K

 

 

Nový sieťový videorekordér ATK-NVR1602-4K poskytuje vynikajúci výkon a vysokú kvalitu záznamu, ktorá je ideálna pre sledovanie IP bezpečnostného videa. Toto profesionálne NVR používa výkonný procesor, ktorý poskytuje schopnosť spracovania videa s rozlíšením 4K pre využitia, pri ktorých sa vyžaduje veľmi detailný obraz. Okrem toho môže NVR slúžiť ako okrajové, centrálne alebo záložné úložisko s intuitívnou ponukou skratiek pre vzdialenú správu a riadenie.

 

Vďaka svojmu ľahko inštalovateľnému dizajnu je NVR ideálne pre širokú škálu použitia ako napr:

  • verejná bezpečnosť,
  • ochrana vody,
  • doprava,
  • mestské centrá,
  • vzdelávanie,
  • finančné inštitúcie.

NVR je kompatibilný s početnými zariadeniami tretích strán, ktoré z neho robia dokonalé riešenie pre bezpečnostné systémy, ktoré pracujú nezávisle od systému riadenia videa (VMS). Je vybavený otvorená architektúra, ktorá podporuje prístup pre viacerých používateľov a je kompatibilný s protokolom ONVIF 2.4, ktorý umožňuje interoperabilitu so 4K kamerami.

 

Smart H.265+

Smart H.265+ je optimalizovaná implementácia kodeku H.265, ktorý používa stratégiu kódovania prispôsobenej scény, dynamické GOP a ROI, flexibilnú viacobrázkovú referenčnú štruktúru a inteligentnú redukciu šumu, ktoré poskytujú vysoko kvalitné video bez námahy siete. Smart H.265+ technológia znižuje bitovú rýchlosť a požiadavky na úložisko až o 70 % v porovnaní so štandardnou kompresiou videa H.265.

 

Smart Ventilátor

NVR je vybavený inteligentným ventilátorom pre dosiahnutie vysokej účinnosti chladenia. Automaticky nastaví rýchlosť ventilátora podľa procesora a okolitej teplota. Ventilátor má dlhú životnosť a nízku hlučnosť, čím znižuje náklady na údržbu a zlepšuje manipuláciu používateľa.

 

Dewarping rybieho oka

Dewarping rybieho oka rieši problém skreslenia v obežníku panoramatického výhľadu. NVR ponúka rôzne režimy dewarpingu pre rôzne inštalácie a konfigurácie, ktoré vylepšujú video v živom režime aj v režime prehrávania. Každý režim dewarping ponúka možnosti úpravy každej scény.

 

ANPR

Automatické rozpoznávanie ŠPZ (ANPR) je k dispozícii pre pohodlné použitie riadenia vstupu a výstupu áut. Podpora rozpoznávania poznávacej značky (práca s kamerou ANTIK ITC), import / export,  pridanie / vymazanie čísla z čiernej alebo bielej listiny, vyhľadávanie výsledkov zo záznamu.

 

Ideálne miesto na predaj - potraviny a iné predajne

Voliteľné Point of Sale (POS) riešenie umožňuje NVR prijímať transakcie prostredníctvom zodpovedajúceho videa. Táto funkcia umožňuje obchodníkom analyzovať konkrétne transakcie pomocou algoritmu vyhľadávania Fuzzy.

 

Technológia automatického dopĺňania siete (ANR)

Sieťové videorekordéry s funkciou ANR automaticky ukladajú video dáta na SD kartu IP kamery. Po obnovení siete NVR automaticky načíta video údaje uložené v kamere.

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace SmartCity produkty