Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-X301-IRP+

Kamera určená k počítaniu prechodu ľudí do vnútra a von z oblasti s nočným videním do 10 m.

#smartcity #security #industry #camera #extended
Inteligentný video systém
Počítanie ľudí + Detekcia tváre
10 m
IR vzdialenosť
-30°C ~ +60°C
Prevádzková teplota

Technická špecifikácia

2x 1/2,8" 3 Mpx progresívne skenovanie CMOS  

Trojité prúdové kódovanie

 H.265 a H.264 
25 fps @3 Mpx (2048 × 1536) · DWDR, deň / noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC  
Monitorovanie viacerých sietí Webový prehliadač, CMS (DSS / PSS) a DMSS
2,8 mm fixovaný objektív (3,6 mm voliteľný)  
IR vzdialenosť   Do 10 m
Micro SD pamäť, IP67, PoE  
Počítanie ľudí Počítanie osôb cez podpornú linku, počítanie osôb v regióne

 

Popis produktu - Smart Kamera ATK-X301-IRP+

 

 

Produkt Ultra series využíva vysoko výkonnú technológiu obrazových snímačov DSP a Sony, ktoré používateľom poskytujú vynikajúce obrazové efekty. Táto séria využíva pokročilý softvérový algoritmus ANTIK, ktorý je schopný podporovať počítanie ľudí a našim zákazníkom  prináša ďalšiu hodnotu z podnikovej analýzy. Dizajn s dvoma šošovkami získava informácie o hĺbke, ktorá prináša vysokú presnosť počítania ľudí. Okrem toho, ochrana triedy IP67 umožňuje použitie produktu v drsnejšom prostredí.

 

Funkcie:

Inteligentný video systém (IVS)

Kamera od ANTIKu má vstavanú analýzu videa založenú na inteligentných algoritmoch a môže dosiahnuť nasledovné: Tripwire, Intrusion, Abandoned / Missing dokáže včas, rýchlo a presne reagovať na monitorovacie udalosti v konkrétnej oblasti. Zvyšuje účinnosť monitorovania. Smart kamera ATK-X301-IRP+ zároveň podporuje detekciu tváre, dokáže rýchlo zachytiť tvár a nahrať obrázok na server. Kamera, okrem toho, podporuje aj inteligentnú detekciu neoprávneného zásahu, prostredníctvom dramatických zmien v scéne vyšle varovné informácie, aby sa zabezpečilo účinné monitorovanie.

 

Inteligentná obchodná analýza (počítanie ľudí, teplotná mapa)

Okrem základných funkcií IVS kamera podporuje aj pokročilejšie inteligentné funkcie, ako je počítanie ľudí a mapa tepla. Tieto dve funkcie je možné použiť pre inteligenciu v obchode a priniesť tak zákazníkom ďalšie hodnoty. Je možné získavať denné, týždenné, mesačné a ročné toky ľudí prostredníctvom počítania a výstupných údajov. Tepelná mapa môže skúmať pohybujúce sa objekty v čase a priestore na analýzu, nájsť najaktívnejšiu oblasť a sprostredkovať výstup, ktorý poskytne cennú podporu údajov pre komerčné aplikácie.

 

Smart Scene Adaptive (SSA)

Smart Scene Adaptive (SSA) je technológia inteligentného obrazu vyvinutá spoločnosťou ANTIK, kamera automaticky vyhodnotí zmenu scény, najmä silného svetla. V silnom prostredí podsvietenia automaticky reguluje parametre expozície, aby získala lepšiu kvalitu obrazu. Toto môže účinne riešiť dopad dopravných svetiel a poskytnúť vynikajúcu kvalitu videa.

 

Smart H.265 +

Poskytuje vysoko kvalitné video bez namáhania siete. Smart H.265 + je optimalizovaná implementácia H.265. Technológia kódovania Smart H.265 + zahŕňa stratégiu kódovania prispôsobujúcej scény, dynamický GOP a ROI (Region of Interst), flexibilnú referenčnú štruktúru s viacerými snímkami a inteligentnú redukciu šumu, čo v porovnaní so štandardom H.265 poskytuje úsporu až 70 % šírky pásma a úložného priestoru.

 

Ochrana (IP67, široké napätie)

Táto kamera, ktorá podporuje toleranciu vstupného napätia ± 25 %, vyhovuje aj tým najnestabilnejším podmienkam pre vonkajšie použitie. Jej trieda ochrany pred bleskom - 6 KV poskytuje účinnú ochranu kamery a jej štruktúry pred bleskom. IP67 je podporovaný kamerou, vďaka čomu je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie prostredie.

 

Prostredie

Kamera je navrhnutá pre extrémne teplotné podmienky s teplotným rozsahom od -30 °C do +60 °C. Na základe podrobných a certifikovaných prísnych testov ponorenia prachu a vody je stupeň krytia IP67 vhodný pre náročné vonkajšie aplikácie.

 

 

Súvisiace SmartCity produkty