Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-HSD401-IRP+

Vysokorýchlostná otočná 4 Mpx kamera s 30-násobnou možnosťou priblíženia s nočným videním až do 100 m.

#smartcity #security #industry #camera #extended
True WDR (120 db)
Technológia dynamického rozsahu
100 m
IR vzdialenosť
-40°C ~ 70 °C
Prevádzková teplota

Technická špecifikácia

1/3” 4 Mpx CMOS  
Výkonný optický zoom  30x
Rýchlosť presetov Pan: 400 / s, Tilt: 300 / s
Kódovanie  H.265
Maximálne  25/30 fps @4M/3M, 25/30/50/60 fps @1080P
IR vzdialenosť   Do 100 m
Ochrana IP66, Podpora PoE+  

Popis produktu - Smart Kamera ATK-HSD401-IRP+

 

 

Smart kamera ponúka výkonný optický zoom a presný výkon otáčania / nakláňania / zoomovania. ATK-HSD401-IRP+ poskytuje veľký rozsah monitorovania a detailný obraz. Je vybavená rýchlym a presným ovládaním, vysokokvalitným obrazom a výbornou odolnosťou, ktoré zabezpečujú splnenie väčšiny požiadaviek použitia pre video monitoring.

 

Funkcie:

Široký dynamický rozsah

Kamera poskytuje jasný obraz aj v tých najnáročnejších kontrastných svetelných podmienkach použitím špičkovej technológie širokého dynamického rozsahu (WDR). Vhodná na použitie vo svetlých aj tmavých, rýchlo sa meniacich svetelných podmienkach. True WDR (120 dB) optimalizuje obe svetlé aj tmavé miesta v obraze a poskytuje použiteľný výstup.

 

Automatické sledovanie

Táto funkcia sama ovláda otáčanie / nakláňanie / zoomovanie kamery na automatické  sledovanie objektov v pohybe a zachovanie ich v obraze. Funkcia sledovania sa dá spustiť manuálne alebo automaticky podľa vopred definovaných pravidiel. Akonáhle sa pravidlo spustí, kamera dokáže objekt obrazom sledovať a približovať automaticky.

 

Smart H.265+

Smart H.265+ je optimalizovaná implementácia kodeku H.265, ktorý používa stratégiu kódovania prispôsobujúcej scény, dynamické GOP a ROI, flexibilnú viacobrázkovú referenčnú štruktúru navyše inteligentná redukcia šumu poskytuje vysoko kvalitné video bez námahy siete. Smart H.265+ technológia znižuje bitovú rýchlosť a požiadavky na úložisko až o 70 % v porovnaní na štandardnú kompresiu videa H.265.

 

Technológia PFA

Technológia PFA inovatívne zaviedla nové metódy úsudku na zabezpečenie presnosti a predvídateľnosti smeru a vzdialenosti objektu. Výsledkom je sada pokročilých zaostrovacích algoritmov. PFA zaisťuje jasnosť obrazu počas celého procesu zoomovania a skracuje časy zaostrovania. Realizácia technológie PFA podstatne zlepšuje užívateľskú skúsenosť a zvyšuje hodnotu produktu.

 

Prostredie

Kamery ANTIK pracujú v prostrediach s extrémnymi teplotami, určené na použitie pri teplotách od -40 °C do 70 °C (-40 °F do +158 °F) s 95 % vlhkosťou. Vystavené prísnym testom  ponorenia do vody a prachu a certifikované podľa IP66 (Ingress Protection) hodnotení z nich robí vhodné kamery pre náročné exteriérové aplikácie.

 

Ochrana

Kamera umožňuje toleranciu ± 10 % vstupného napätia, vhodná pre nestabilné podmienky pre vonkajšie použitie. Jej trieda 6 KV poskytuje účinnú ochranu kamery pred bleskami a jej štruktúry.

 

Interoperabilita

Kamera vyhovuje ONVIF (Open Network Video Interface Forum) a PSIA (Physical Security Interoperability Alliance), ktoré zabezpečujú interoperabilitu medzi sieťovými video produktami bez ohľadu na výrobcu.

 

 

Súvisiace SmartCity produkty