Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-B401-MIRP

Statická bullet 4 Mpx kamera s nočným videním do 50 m s možnosťou nastavenia ohniskovej vzdialenosti.

#smartcity #security #industry #camera #extended
60 m
IR vzdialenosť
Inteligentná video analytika
Detekcia tváre
-30°C ~ +60°C
Prevádzková teplota

Technická špecifikácia

1/3 ”4 Mpx progresívne snímanie CMOS  
Trojité prúdové kódovanie  H.265 a H.264
Maximálne  25 / 30 fps @4 Mpx (2688 × 1520)
WDR (120dB), deň / noc (ICR), 3DNR, AWB , AGC, BLC  
Monitorovanie viacerých sietí Webový prehliadač, CMS (DSS / PSS) a DMSS
Motorizované šošovky 2,7 mm - 12 mm
2/1 vstup / výstup alarmu, 1/1 vstup zvuku / výstup  
IR vzdialenosť   Do 60 m
Micro SD pamäť, IP67, PoE  

Popis produktu - Smart Kamera ATK-B401-MIRP

 

 

Ekologicky dôvtipné produkty - modernizácia technológie kódovania H.265 prináša vysoko efektívnu kompresiu videa. Smart kamera šetrí šírku pásma a takisto ukladanie, energeticky úsporný dizajn na vylepšenie monitorovacieho systému. Medzitým táto séria ponúka funkcie ako Starlight, technológiu inteligentného IR + inteligentné techniky analýzy obrazu. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a inteligentné a efektívne pripomenutia udalostí. Táto séria poskytuje ochranu IP67 proti poveternostným vplyvom a ochranu proti vandalom IK10

 

Funkcie:

Široký dynamický rozsah

Vďaka špičkovej technológii so širokým dynamickým rozsahom (WDR) sú živé obrázky dosiahnuté aj za najintenzívnejších kontrastných svetelných podmienok. Pre aplikácie, ktoré sa rýchlo menia aj pri svetlých aj slabých svetelných podmienkach - True WDR (120 dB) optimalizuje súčasne svetlé aj tmavé oblasti scény a poskytuje použiteľné video.

 

Inteligentný video systém (IVS)

Vďaka vstavanej inteligentnej video analytike má kamera ATK-B401-MIRP schopnosť detegovať a analyzovať pohybujúce objekty na zlepšenie sledovania videa. Kamera poskytuje voliteľnú štandardnú inteligenciu na hranici umožňujúcej detekciu správania viacerých objektov, ako sú opustené alebo nesprávne rozpoznané objekty. Program IVS podporuje aj analýzu Tripwire, čo umožňuje fotoaparátu zistiť, kedy napríklad vopred určená čiara bola prekročená. Ideálna je aj pre obchodné spravodajstvo a detekciu tváre, na vyhľadávanie alebo identifikáciu jednotlivcov.

 

Prostredie

Smart kamera je navrhnutá pre extrémne teplotné podmienky s teplotným rozsahom od -30 °C do +60 °C. Na základe podrobných a certifikovaných prísnych testov ponorenia prachu a vody je stupeň krytia IP67 vhodný pre náročné vonkajšie aplikácie. V daždivom prostredí, pri snehu a hmle poskytuje integrovaný stierač vždy jasný výhľad. Táto kamera s toleranciou ± 30 % vstupného napätia vyhovuje aj najneobvyklejším podmienkam pre vonkajšie použitie. Jej 4 kV trieda blesku poskytuje ochranu zariadenia a jej štruktúry pred bleskom.

 

Smart H.265 +

Poskytuje vysoko kvalitné video bez namáhania siete. Smart H.265 + je optimalizovaná implementácia H.265. Technológia kódovania Smart H.265 + zahŕňa stratégiu kódovania prispôsobujúcej scény, dynamický GOP a ROI, flexibilnú referenčnú štruktúru s viacerými snímkami a inteligentnú redukciu šumu, čo v porovnaní so štandardom H.265 poskytuje úsporu až 70 % šírky pásma a úložného priestoru.

 

HEVC (H.265)

H.265 ITU-T VCEG je nový štandard kódovania videa. H.265 Podľa štandardu vyvinutého pri existujúcej norme kódovania videa H.264 si zachováva pôvodnú technológiu, zatiaľ čo pokročilú novú technológiu využíva na zlepšenie vzťahu medzi tokom kódov, kvality kódovania a medzi zložitosťou algoritmu. Optimalizácia nastavenia špecifického obsahu zahŕňa: Zlepšenie účinnosti kompresie, zlepšenie robustnosti a schopnosti obnovy chýb, zníženie oneskorenia v reálnom čase, zníženie času získania kanála a oneskorenie náhodného prístupu, zníženie zložitosti atď.

 

 

 

 

Súvisiace SmartCity produkty