Prebieha údržba...

Skúste to znova neskôr.

DOMOV >BEZPEČNOSŤ>
SMART SECURITY

Smart Kamera ATK-B201-MIRP+

Statická bullet 2 Mpx kamera s nočným videním max. 60 m s možnosťou nastavenia ohniskovej vzdialenosti.

#smartcity #security #industry #camera #basic
60 m
IR vzdialenosť
H.265 a H.264
Video kompresia
-30°C ~ +60°C
Prevádzková teplota

Technická špecifikácia

1/2.8” 2 Mpx progressive STARVIS™ CMOS  
H.265 a H.264 dvojprúdové kódovanie  
25 / 30 fps@1080P (1920 × 1080)  
WDR (120dB), deň / noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC  
Monitorovanie viacerých sietí: webový prehliadač, CMS (DSS / PSS) a DMSS  
Slot pre Micro SD kartu, až 128 GB · 2,7 ~ 13,5 mm motorizovaná varifokálna šošovka  
IR vzdialenosť do 60 m  
Ochrana IP67, Podpora PoE +  

Popis produktu - Smart Kamera ATK-B201-MIRP+

 

 

IR megapixelová motorová varifokálna kamera poskytuje rozlíšenie 2 MP s 2,7 mm ~ 13,5 mm varifokálnym objektívom. Elegantná zmes estetiky kombinovaná s radom riešení ľahkej montáže poskytuje vynikajúcu voľbu pre rôzne aplikácie malých a stredných rozmerov za dostupnú cenu.

Funkcie:

Smart Codec (H.265 + a H.264 +)

Smart Codec je optimalizovaná implementácia štandardnej kompresie videa (H.265 a H.264), ktorá využíva stratégiu kódovania prispôsobujúcej scény, dynamický GOP, ROI (Region if Interest), flexibilnú multirámovú referenčnú štruktúru a inteligentnú redukciu šumu, čo poskytuje vysoko kvalitné video bez namáhania siete. Technológia Smart Codec v porovnaní so štandardnou kompresiou videa znižuje prenosovú rýchlosť a požiadavky na ukladanie dát až o 70 %.

 

Technológia Starlight

Pre náročné aplikácie pri slabom osvetlení ponúka technológia ANTIK Starlight Ultra-Low Light technológiu najlepšej citlivosti svetla vo svojej triede a zachytáva farebné detaily pri slabom osvetlení až do 0.006 lux. Fotoaparát používa sadu optických funkcií na vyváženie svetla v celej scéne, čo vedie k čistým snímkam v tmavom prostredí.

 

Inteligentná analýza videa (IVS)

Smart Kamera ATK-B201-MIRP+ je vybavená vstavaným inteligentným analytickým algoritmom založeným na videu, ktorý dokáže realizovať inteligentné funkcie, ako napríklad Tripwire a Intrusion, na rýchlu a presnú reakciu na monitorovacie udalosti v konkrétnej oblasti, môže zvýšiť účinnosť monitorovania. Kamera okrem toho podporuje inteligentnú detekciu neoprávneného zásahu, ktorá má generovať varovnú správu prostredníctvom detekcie dramatických zmien scény a zaručiť efektívne sledovanie videa. 

 

Široký dynamický rozsah (WDR)

Kamera dosahuje živé obrazy, a to aj v tých najintenzívnejších kontrastných svetelných podmienkach, pomocou špičkovej technológie WDR (wide dynamic range). Pre aplikácie, ktoré sa rýchlo menia aj pri svetlých aj slabých svetelných podmienkach, optimalizuje WDR (120 dB) súčasne svetlé aj tmavé oblasti scény a poskytuje tak použiteľné video.

 

Inteligentná technológia IR

Pomocou infračerveného osvetlenia je možné snímať podrobné snímky pri slabom svetle alebo úplnej tme. Technológia Smart IR kamery nastavuje intenzitu infračervených diód LED kamery, aby kompenzovala vzdialenosť objektu. Technológia Smart IR zabraňuje vyblednutiu snímok IR LED pri ich priblížení sa ku kamere. Integrované infračervené osvetlenie kamery poskytuje vysoký výkon v extrémne zlých svetelných podmienkach až do 60 metrov.

 

Ochrana (IP67, široké napätie)

Kamera umožňuje toleranciu ± 25 % vstupného napätia, ktorá je vhodná pre najneobvyklejšie podmienky pre vonkajšie použitie. Jej "blesková klasifikácia" 2 KV poskytuje účinnú ochranu kamery aj jej štruktúry pred bleskom. Kamera, ktorá je vystavená a certifikovaná prísnym testom na prach a ponorenie (IP67), je voľbou pre inštaláciu aj v tých najnehostinnejších prostrediach.

 

Prostredie

Kamery ANTIK pracujú v prostrediach s extrémnymi teplotami a sú určené na použitie pri teplotách od -30 °C do +60 °C s 95 % vlhkosťou.

 

Interoperabilita

Kamera vyhovuje špecifikáciám ONVIF (Open Network Video Interface Forum), zabezpečujúcim interoperabilitu medzi sieťovými video produktami bez ohľadu na výrobcu.

 

 

Súvisiace SmartCity produkty